PARTNERIAI

 

Ieškai charizmatiško vedėjo savo šventei? Arba nežinai kas puikiai galėtų suplanuoti tavo vestuves? Esi smaližius, bet vis nerandi sau skaniausio torto svarbiausiam gyvenimo įvykiui? Pačius geriausius esu surinkusi šiame puslapyje ir juos REKOMENDUOJU:

MARIUS VASILEVIČIUS žiūrėti
Marius Vasilevičius

Marius Vasilevičius - charizmatiškas, stilingas įvairaus pobūdžio renginių vedėjas ir organizatorius, renginio kuratorius. Gatvės eksperimentų laidos "Šimtaveidis" vedėjas, laidos "Euras" vedėjas", televizijos projektų dalyvis. Nuo mažens stengėsi būti aktyvus ir dalyvauti įvairiausiuose užsiėmimuose, visada žavėjosi teatru, renginių vedimu ir linksmu bendravimu. Daugelis draugų pažįsta jį iš pokštų, kurių Marius nepamiršta savame kasdieniame gyvenime. Jo manymu reikia kuo daugiau juoktis, tik tada sugebėsime reikiamai integruotis į Europos Sajungą. Baigęs Kultūrinės veiklos vadybos specialybę, tad stengiasi būti kultūringu bendraudamas su aplinkiniais. Laisvalaikiu mėgsta susitikti su draugais ir švęsti gyvenimo šventę, dievina muziką, be jos negali gyventi.
Renginį profesionaliai gali pravesti šiomis kalbomis: Lietuvių, Rusų,Anglų.

LIU PATTY kepyklėlė žiūrėti
kepyklėlė
"Liu Patty" kepyklėlė - naminiai kepiniai su šiuolaikiškumo prieskoniu. Šioje kepyklėlėje gaminami tortai, keksiukai ir kiti desertai, kuriuose susijungia produktų natūralumas, puikus skonis bei dabartines tendencijas atitinkantys puošybos būdai. Kiekvienas gardėsis gali lengvai praskaidrinti paprastą dieną, o taip pat papuošti pačią svarbiausią - Ddžiąją vestuvių dieną.

Vestuvinių suknelių salonas „ Ilona“ žiūrėti
suknelių salonas „ Ilona“
Salonas kelia sau svarbią užduotį – užtikrinti Jums pačius gražiausius pojūčius žvelgiant į savo atspindį veidrodyje bei jaustis šventėje išskirtinai. Siūlomos vestuvinės ir vakarinės suknelės išsiskiria prabanga, elegancija, neįprastumu, subtilumu bei gracija. Norėdami įgyvendinti savo suknelės viziją – siūlome savo modeliavimo ir siūvimo paslaugas.